Tomograf i Rezonans Myślibórz

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w mieście ma na celu określenie patologii organizmu z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości wykonuje obrazy przedstawiające przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z różnych technik, które mają na celu przedstawienie badanego narządu i pojawiających się występujących w nim nieprawidłowości.

Badania obrazowe TK oraz MR w mieście wykonuje się do zbadania budowy diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, ale także do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości pozwalają na wykluczenie możliwych schorzeń organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miejscowość Myślibórz to miasteczko, które znajduje się w północno-zachodniej Polsce, województwo Zachodniopomorskie, kod pocztowy 74-300. Miasteczko należy do powiatu myśliborskiego. Obszar zajmuje 15,0 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1270. Liczba mieszkańców miejscowości Myślibórz osiąga ok. 11 328. Bezrobocie tu jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W mieście Myślibórz gęstość zaludnienia wynosi 753,2 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 95, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ZMY.

Miasto Myślibórz leży blisko takich metropolii, miast i wsi jak: Lipiany (11,2km), Mieszkowice (29,4km) , Trzcińsko-Zdrój (18,2km) , Barlinek (24,8km), Dębno (23,5km), Witnica (27,9km) , Pyrzyce (24,8km).

Niezależnie od pory roku Myślibórz i okolica zachwyca odwiedzających oferując dużo rozrywek. Położonych jest tu masa ciekawych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasta. Myślibórz posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Myślibórz i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miasto Myślibórz tworzy komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.