Tomograf i Rezonans Przewóz

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w mieście ma na celu zdiagnozowanie patologii organizmu z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście wykonuje zdjęcia prezentujące przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu ukazanie badanego organu i pojawiających się występujących w nim patologii.

Badania obrazowe TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do zbadania anatomii diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, ale także do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście umożliwiają wykluczenie opcjonalnych schorzeń narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasteczko Przewóz to miasto, które położone jest w zachodniej Polsce, województwo Lubuskie, kod pocztowy 68-132. Miejscowość należy do powiatu żarskiego. Obszar zajmuje 178,3 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Przewóz osiąga ok. 3 200. Bezrobocie tu jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Przewóz gęstość zaludnienia wynosi 18 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 68, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od FZA.

Miasto Przewóz leży blisko takich metropolii, miast i wsi jak: Wymiarki (9,4 km), Pieńsk (26,6 km) , Lipinki Łużyckie (16,3 km) , Żary (22,0 km), Iłowa (17,1 km), Tuplice (23,4 km) , Trzebiel (19,6 km).

Bez względu na porę roku Przewóz i okolica zachwyca odwiedzających zapewniając ogrom niespodzianek. Znajduje się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasta. Przewóz posiada jeden z najbardziej interesujących oraz unikalnych krajobrazów. W miasteczku Przewóz i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miejscowość Przewóz tworzy komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.