Tomograf i Rezonans Rabka-Zdrój

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w mieście ma na celu zdiagnozowanie schorzenia organizmu z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście wykonuje obrazy przedstawiające przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w mieście korzystają z różnych technik, które mają na celu przedstawienie diagnozowanego narządu i pojawiających się występujących w nim patologii.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w mieście wykonuje się do zbadania anatomii diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, ale także do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości umożliwiają wyłączenie opcjonalnych schorzeń organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miejscowość Rabka-Zdrój to miasteczko, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 34-700. Miasteczko należy do powiatu nowotarskiego. Obszar zajmuje 36,3 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1953. Liczba mieszkańców miasteczka Rabka-Zdrój sięga ok. 12 883. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Rabka-Zdrój gęstość zaludnienia wynosi 354,8 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 18, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KNT.

Miasto Rabka-Zdrój leży w pobliżu takich metropolii, miast i wsi jak: Jordanów (10,8km), Sucha Beskidzka (31,1km) , Mszana Dolna (10,9km) , Myślenice (25,0km), Nowy Targ (15,4km), Sułkowice (28,2km) , Maków Podhalański (24,8km).

Niezależnie od pory roku Rabka-Zdrój i okolica urzeka turystów oferując ogrom rozrywek. Położonych jest tu masa interesujących miejsc, które budują niesamowity klimat miasta. Rabka-Zdrój posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W mieście Rabka-Zdrój i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miasteczko Rabka-Zdrój zapewnia komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.