Tomograf i Rezonans Ścinawa

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w mieście ma w przeznaczeniu określenie schorzenia organizmu z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście wykonuje zdjęcia przedstawiające przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu ukazanie badanego organu i pojawiających się występujących w nim schorzeń.

Badania obrazowe TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do określenia anatomii diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w mieście , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, ale także do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście pozwalają na wyłączenie możliwych schorzeń organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miejscowość Ścinawa to miasteczko, które położone jest w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 59-330. Miasto należy do powiatu lubińskiego. Powierzchnia zajmuje 13,5 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1248. Liczba mieszkańców miasteczka Ścinawa sięga ok. 5 677. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W mieście Ścinawa gęstość zaludnienia wynosi 419,3 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 76, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DLU.

Miejscowość Ścinawa leży niedaleko takich miejscowości jak: Lubin (16,3km), Góra (29,3km) , Prochowice (16,5km) , Brzeg Dolny (25,2km), Wołów (17,4km), Polkowice (27,1km) , Wąsosz (24,5km).

Bez względu na porę roku Ścinawa i okolica urzeka turystów oferując sporo atrakcji. Położonych jest tu wiele ciekawych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasta. Ścinawa posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W miejscowości Ścinawa i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miejscowość Ścinawa tworzy wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.