Tomograf i Rezonans Stronie Śląskie

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w miejscowości ma na celu określenie schorzenia organizmu z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście wykonuje obrazy prezentujące przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu zobrazowanie diagnozowanego narządu i pojawiających się występujących w nim nieprawidłowości.

Badania obrazowe TK oraz MR w mieście wykonuje się do zbadania budowy diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, jak i do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości pozwalają na wyłączenie opcjonalnych patologii narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasteczko Stronie Śląskie to miasteczko, które położone jest w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 57-550. Miasteczko należy do powiatu kłodzkiego. Obszar zajmuje 2,4 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1967. Liczba mieszkańców miasta Stronie Śląskie wynosi ok. 5 755. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Stronie Śląskie gęstość zaludnienia wynosi 2 418,1 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 74, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DKL.

Miejscowość Stronie Śląskie leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Lądek-Zdrój (5,3km), Bardo (25,2km) , Bystrzyca Kłodzka (16,5km) , Kłodzko (21,6km), Złoty Stok (16,6km), Międzylesie (22,1km) , Paczków (20,9km).

Bez względu na porę roku Stronie Śląskie i okolica urzeka odwiedzających zapewniając wiele niespodzianek. Położonych jest tu wiele ciekawych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Stronie Śląskie posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Stronie Śląskie i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miasteczko Stronie Śląskie daje pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.