Tomograf i Rezonans Szaflary

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w miejscowości ma w przeznaczeniu zdiagnozowanie patologii organizmu z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości tworzy zdjęcia przedstawiające przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z różnych technik, które mają na celu zobrazowanie diagnozowanego narządu i pojawiających się występujących w nim patologii.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w mieście wykonuje się do określenia budowy diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w mieście , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, jak i do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości pozwalają na wykluczenie możliwych patologii organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasteczko Szaflary to miasto, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 34-424. Miasteczko należy do powiatu nowotarskiego. Obszar zajmuje 54,3 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Szaflary sięga ok. 11 041. Bezrobocie tutaj jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W mieście Szaflary gęstość zaludnienia wynosi 202 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 18, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KNT.

Miasteczko Szaflary leży niedaleko takich metropolii, miast i wsi jak: Biały Dunajec (5,7 km), Rabka-Zdrój (18,9 km) , Czarny Dunajec (7,6 km) , Bukowina Tatrzańska (15,1 km), Nowy Targ (9,2 km), Raba Wyżna (17,0 km) , Poronin (9,5 km).

W każdej porze roku Szaflary i okolica urzeka turystów zapewniając wiele niespodzianek. Znajduje się tu masa ciekawych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasta. Szaflary posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Szaflary i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasto Szaflary oferuje pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.