Tomograf i Rezonans Andrespol

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w mieście ma na celu zdiagnozowanie patologii organizmu z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości tworzy zdjęcia przedstawiające przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu uwidocznienie badanego narządu i pojawiających się występujących w nim nieprawidłowości.

Badania obrazowe TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do zbadania anatomii diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, jak i do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości umożliwiają wyłączenie możliwych patologii organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miejscowość Andrespol to miasteczko, które położone jest w centralnej Polsce, województwo Łódzkie, kod pocztowy 95-020. Miejscowość należy do powiatu łódzki wschodniego. Obszar zajmuje 23,3 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Andrespol sięga ok. 13 718. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Andrespol gęstość zaludnienia wynosi 580 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 42, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ELW.

Miejscowość Andrespol leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Brójce (4,2 km), Czarnocin (14,7 km) , Nowosolna (10,5 km) , Rokiciny (12,9 km), Brzeziny (11,9 km), Koluszki (14,6 km) , Rzgów (12,1 km).

Bez względu na porę roku Andrespol i okolica zachwyca odwiedzających oferując wiele atrakcji. Znajduje się tu masa ciekawych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasteczka. Andrespol posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miejscowości Andrespol i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miejscowość Andrespol oferuje komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.