Tomograf i Rezonans Dobczyce

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w mieście ma na celu zdiagnozowanie patologii organizmu z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości tworzy zdjęcia przedstawiające przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w mieście korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu uwidocznienie diagnozowanego organu i pojawiających się występujących w nim nieprawidłowości.

Badania obrazowe TK oraz MR w mieście wykonuje się do określenia anatomii diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, ale także do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości pozwalają na wyłączenie możliwych schorzeń narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasto Dobczyce to miasteczko, które położone jest w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-410. Miejscowość należy do powiatu myślenickiego. Powierzchnia zajmuje 13,0 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1362. Liczba mieszkańców miasta Dobczyce osiąga ok. 6 425. Bezrobocie tu jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W mieście Dobczyce gęstość zaludnienia wynosi 495,4 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 12, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KMY.

Miejscowość Dobczyce leży niedaleko takich metropolii, miast i wsi jak: Świątniki Górne (11,4km), Kraków (22,9km) , Wieliczka (11,9km) , Sułkowice (21,3km), Myślenice (12,0km), Skawina (21,4km) , Niepołomice (20,1km).

Bez względu na porę roku Dobczyce i okolica zachwyca turystów gwarantując wiele rozrywek. Położonych jest tu masa interesujących miejsc, które budują wyjątkowy klimat miejscowości. Dobczyce posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Dobczyce i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miasteczko Dobczyce oferuje pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.