Tomograf i Rezonans Konstancin-Jeziorna

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w mieście ma na celu zdiagnozowanie schorzenia organizmu z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście wykonuje zdjęcia prezentujące przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w mieście korzystają z różnych technik, które mają na celu zobrazowanie diagnozowanego narządu i pojawiających się występujących w nim patologii.

Badania obrazowe TK oraz MR w mieście wykonuje się do zbadania budowy diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, jak i do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości pozwalają na wyłączenie opcjonalnych patologii narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miejscowość Konstancin-Jeziorna to miasto, które leży w centralnej Polsce, województwo Mazowieckie, kod pocztowy 05-510. Miejscowość należy do powiatu piaseczyńskiego. Obszar zajmuje 17,7 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1952. Liczba mieszkańców miasteczka Konstancin-Jeziorna osiąga ok. 17 191. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Konstancin-Jeziorna gęstość zaludnienia wynosi 969,1 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 22, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od WPI.

Miejscowość Konstancin-Jeziorna leży w pobliżu takich miejscowości jak: Piaseczno (6,6km), Sulejówek (20,4km) , Karczew (9,3km) , Góra Kalwaria (14,7km), Józefów (9,3km), Warszawa (16,7km) , Otwock (9,9km).

W każdej porze roku Konstancin-Jeziorna i okolica zachwyca odwiedzających zapewniając moc rozrywek. Mieści się tu wiele ciekawych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miejscowości. Konstancin-Jeziorna posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Konstancin-Jeziorna i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasteczko Konstancin-Jeziorna tworzy wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.