Tomograf i Rezonans Krościenko Wyżne

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w mieście ma na celu określenie patologii organizmu z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości tworzy zdjęcia prezentujące przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z różnych technik, które mają na celu uwidocznienie diagnozowanego organu i pojawiających się występujących w nim patologii.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do zbadania anatomii diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, ale także do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście pozwalają na wykluczenie opcjonalnych patologii narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasteczko Krościenko Wyżne to miasteczko, które położone jest w południowo-wschodniej Polsce, województwo Podkarpackie, kod pocztowy 38-422. Miejscowość należy do powiatu krośnieńskiego. Obszar zajmuje 16,3 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Krościenko Wyżne wynosi ok. 5 610. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Krościenko Wyżne gęstość zaludnienia wynosi 342 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 13, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od RKR.

Miasto Krościenko Wyżne leży w pobliżu takich metropolii, miast i wsi jak: Korczyna (3,8 km), Iwonicz-Zdrój (12,4 km) , Miejsce Piastowe (5,4 km) , Jedlicze (12,3 km), Haczów (6,0 km), Rymanów (12,3 km) , Chorkówka (10,7 km).

W każdej porze roku Krościenko Wyżne i okolica urzeka odwiedzających zapewniając wiele rozrywek. Mieści się tu masa atrakcyjnych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasteczka. Krościenko Wyżne posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W miejscowości Krościenko Wyżne i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miasteczko Krościenko Wyżne oferuje komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.