Tomograf i Rezonans Obrzycko

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w mieście ma w przeznaczeniu zdiagnozowanie patologii organizmu z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości tworzy obrazy prezentujące przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w mieście korzystają z różnych technik, które mają na celu ukazanie diagnozowanego organu i pojawiających się występujących w nim patologii.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w mieście wykonuje się do określenia budowy diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w mieście , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, jak i do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości pozwalają na wyłączenie opcjonalnych patologii organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasteczko Obrzycko to miasteczko, które leży w zachodniej Polsce, województwo Wielkopolskie, kod pocztowy 64-520. Miasto należy do powiatu szamotulskiego. Powierzchnia zajmuje 3,7 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1458. Liczba mieszkańców miejscowości Obrzycko sięga ok. 2 378. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W mieście Obrzycko gęstość zaludnienia wynosi 635,8 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 61, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od PSZ.

Miasteczko Obrzycko leży w pobliżu takich miast i miasteczek jak: Ostroróg (9,9km), Sieraków (30,7km) , Wronki (9,9km) , Czarnków (22,6km), Szamotuły (10,7km), Pniewy (28,3km) , Oborniki (20,4km).

Niezależnie od pory roku Obrzycko i okolica zachwyca odwiedzających gwarantując sporo niespodzianek. Znajduje się tu masa atrakcyjnych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Obrzycko posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miasteczku Obrzycko i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miejscowość Obrzycko stwarza pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.