Tomograf i Rezonans Potęgowo

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w mieście ma na celu zdiagnozowanie schorzenia organizmu z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście wykonuje zdjęcia prezentujące przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w mieście korzystają z różnych technik, które mają na celu ukazanie badanego narządu i pojawiających się występujących w nim schorzeń.

Badania obrazowe TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do zbadania budowy diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, jak i do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości pozwalają na wyłączenie opcjonalnych patologii narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasto Potęgowo to miasto, które leży w północnej Polsce, województwo Pomorskie, kod pocztowy 76-230. Miasteczko należy do powiatu słupskiego. Obszar zajmuje 228,5 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Potęgowo sięga ok. 6 979. Bezrobocie tutaj jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W mieście Potęgowo gęstość zaludnienia wynosi 31 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 59, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od GSL.

Miasteczko Potęgowo leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Damnica (14,1 km), Wicko (22,5 km) , Główczyce (14,9 km) , Cewice (16,9 km), Nowa Wieś Lęborska (15,5 km), Dębnica Kaszubska (20,1 km) , Czarna Dąbrówka (16,3 km).

Niezależnie od pory roku Potęgowo i okolica przyciąga odwiedzających zapewniając moc rozrywek. Znajduje się tu masa atrakcyjnych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasta. Potęgowo posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miejscowości Potęgowo i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miasteczko Potęgowo daje wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.