Tomograf i Rezonans Śliwice

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w miejscowości ma w przeznaczeniu zdiagnozowanie patologii organizmu z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości tworzy zdjęcia przedstawiające przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z różnych technik, które mają na celu zobrazowanie badanego organu i pojawiających się występujących w nim patologii.

Badania obrazowe TK oraz MR w mieście wykonuje się do określenia anatomii diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w miejscowości , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, ale także do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości umożliwiają wykluczenie możliwych schorzeń organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miejscowość Śliwice to miasteczko, które leży w centralno-północnej Polsce, województwo Kujawsko-Pomorskie, kod pocztowy 89-530. Miasto należy do powiatu tucholskiego. Obszar zajmuje 174,7 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Śliwice osiąga ok. 5 622. Bezrobocie tu jest średnie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Śliwice gęstość zaludnienia wynosi 32 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 52, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od CTU.

Miejscowość Śliwice leży niedaleko takich miast i miasteczek jak: Osieczna (6,9 km), Osiek (20,4 km) , Czarna Woda (16,0 km) , Lubichowo (18,2 km), Osie (16,3 km), Cekcyn (18,8 km) , Czersk (16,5 km).

Bez względu na porę roku Śliwice i okolica przyciąga turystów zapewniając wiele niespodzianek. Położonych jest tu masa interesujących miejsc, które budują niesamowity klimat miasteczka. Śliwice posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Śliwice i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miejscowość Śliwice oferuje pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.