Tomograf i Rezonans Smołdzino

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w mieście ma na celu zdiagnozowanie patologii organizmu z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście wykonuje obrazy prezentujące przekroje ciała człowieka. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z różnych technik, które mają na celu przedstawienie badanego narządu i pojawiających się występujących w nim patologii.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w mieście wykonuje się do zbadania budowy diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w mieście , w której skład wchodzą rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, ale także do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w mieście umożliwiają wykluczenie opcjonalnych schorzeń narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasto Smołdzino to miasteczko, które położone jest w północnej Polsce, województwo Pomorskie, kod pocztowy 76-214. Miasto należy do powiatu słupskiego. Obszar zajmuje 260,3 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Smołdzino osiąga ok. 3 430. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Smołdzino gęstość zaludnienia wynosi 13 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 59, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od GSL.

Miasteczko Smołdzino leży w pobliżu takich metropolii, miast i wsi jak: Główczyce (13,1 km), Nowa Wieś Lęborska (29,7 km) , Damnica (20,5 km) , Ustka (27,3 km), Wicko (23,6 km), Słupsk (27,9 km) , Potęgowo (26,7 km).

Bez względu na porę roku Smołdzino i okolica przyciąga turystów gwarantując wiele atrakcji. Znajduje się tu masa interesujących miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Smołdzino posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Smołdzino i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miejscowość Smołdzino daje pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.