Tomograf i Rezonans Sokołów Małopolski

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Diagnostyka obrazowa w mieście ma w przeznaczeniu zdiagnozowanie schorzenia organizmu z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości tworzy obrazy prezentujące przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w miejscowości korzystają z różnych technik, które mają na celu przedstawienie diagnozowanego narządu i pojawiających się występujących w nim schorzeń.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do określenia anatomii diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w mieście , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, ale także do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości umożliwiają wykluczenie opcjonalnych schorzeń organów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasto Sokołów Małopolski to miasto, które leży w południowo-wschodniej Polsce, województwo Podkarpackie, kod pocztowy 36-050. Miejscowość należy do powiatu rzeszowskiego. Powierzchnia zajmuje 15,5 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1569. Liczba mieszkańców miejscowości Sokołów Małopolski sięga ok. 4 133. Bezrobocie tutaj jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Sokołów Małopolski gęstość zaludnienia wynosi 266,0 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 17, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od RZE.

Miasteczko Sokołów Małopolski leży blisko takich miejscowości jak: Głogów Małopolski (14,1km), Rudnik nad Sanem (25,5km) , Nowa Sarzyna (18,9km) , Rzeszów (22,6km), Łańcut (19,5km), Kolbuszowa (24,5km) , Leżajsk (21,7km).

Bez względu na porę roku Sokołów Małopolski i okolica urzeka odwiedzających zapewniając moc atrakcji. Mieści się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasteczka. Sokołów Małopolski posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W miasteczku Sokołów Małopolski i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miasto Sokołów Małopolski tworzy komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.