Tomograf i Rezonans Świerczów

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w miejscowości ma na celu określenie choroby organizmu z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w mieście tworzy zdjęcia prezentujące przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w mieście korzystają z rozmaitych technik, które mają na celu uwidocznienie badanego narządu i pojawiających się występujących w nim schorzeń.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w miejscowości wykonuje się do zbadania anatomii diagnozowanego narządu. Diagnostyka obrazowa w mieście , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w profilaktyce, ale także do kontroli wyników przeprowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości pozwalają na wykluczenie opcjonalnych schorzeń narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasto Świerczów to miasteczko, które położone jest w południowej Polsce, województwo Opolskie, kod pocztowy 46-112. Miasteczko należy do powiatu namysłowskiego. Powierzchnia zajmuje 110,4 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Świerczów osiąga ok. 3 378. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Świerczów gęstość zaludnienia wynosi 31 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 77, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ONA.

Miasto Świerczów leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Pokój (8,6 km), Wilków (19,0 km) , Namysłów (10,0 km) , Murów (17,1 km), Domaszowice (13,0 km), Lubsza (17,3 km) , Popielów (15,3 km).

W każdej porze roku Świerczów i okolica przyciąga turystów gwarantując moc atrakcji. Znajduje się tu masa ciekawych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasteczka. Świerczów posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W mieście Świerczów i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miejscowość Świerczów zapewnia wygodne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.