Tomograf i Rezonans Kondratowice

Znajdź placówkę do badania MR i TK w Twoim mieście za darmo

Badania obrazowe w mieście ma na celu określenie choroby organizmu z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu medycznego. Tomograf i Rezonans w miejscowości tworzy zdjęcia prezentujące przekroje ludzkiego ciała. Badania obrazowe w mieście korzystają z różnych technik, które mają na celu przedstawienie diagnozowanego organu i pojawiających się występujących w nim nieprawidłowości.

Diagnostykę obrazową TK oraz MR w mieście wykonuje się do zbadania anatomii diagnozowanego organu. Diagnostyka obrazowa w mieście , na którą składają się rezonans magnetyczny oraz tomograf komputerowy wykorzystywana jest zarówno w zapobieganiu rozwojowi choroby, jak i do kontroli wyników prowadzonego leczenia. Badania obrazowe w miejscowości umożliwiają wyłączenie możliwych schorzeń narządów wewnętrznych.

Badania obrazowe

Z radością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce do wykonania badania rezonansem magnetycznym MR lub tomografem komputerowym CT w Twoim mieście.

Najwyższej jakości sprzęt

Placówki z którymi współpracujemy pracują na sprzęcie najlepszych światowych producentów.

Świetni specjaliści

Kliniki diagnostyki obrazowej na naszym portalu zatrudniają najlepszych specjalistów radiologów.

bliskie terminy badań

Placówki, które Państwu oferujemy szybkie terminy badań rezonansem magnetycznym oraz tomografem komputerowym.

Miasto Kondratowice to miasteczko, które znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 57-160. Miasto należy do powiatu strzelińskiego. Obszar zajmuje 98,3 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Kondratowice wynosi ok. 4 363. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Kondratowice gęstość zaludnienia wynosi 45 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 71, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DST.

Miasto Kondratowice leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Łagiewniki (6,6 km), Dzierżoniów (17,0 km) , Niemcza (9,2 km) , Ciepłowody (11,8 km), Strzelin (9,2 km), Borów (12,8 km) , Jordanów Śląski (11,1 km).

Niezależnie od pory roku Kondratowice i okolica urzeka odwiedzających oferując wiele atrakcji. Położonych jest tu wiele atrakcyjnych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasteczka. Kondratowice posiada jeden z najbardziej interesujących oraz unikalnych krajobrazów. W miasteczku Kondratowice i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miejscowość Kondratowice daje wygodne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.